aNouc napisał(a):

|
A i tak będzie najlepszy na boisku.. cały Mały.
|
Raczej cała Wisła

Kiedy graliśmy dobrze, Małecki chyba równie często, co chwalony, był oskarżany o bycie hamulcowym w drużynie. A że łaska właściciela zaprowadziła nas tam, gdzie zaprowadziła, teraz Patryk ciągnie tę procesję ślamazar do przodu. (i niech robi to dalej, bo zajebiście mu to wychodzi)