Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62725
Stary 14.03.2013, 13:42
lazy napisał(a):Wyświetl post
W końcu wraca to co Bednarz najbardziej lubi. Tylko że tym razem już nie testujemy.
To jakiś fetysz czy co?

BTW, z tyloma bramkarzami granie na 0:0 jest coraz bardziej prawdopodobne. W końcu 30 pkt na sezon gwarantuje utrzymanie
Nie testujemy bo zaczęliśmy ciąć koszty tzn. podpisywać każdego na 4 albo 6 miesięcy
Odpowiedz cytując