lazy napisał(a):

W końcu wraca to co Bednarz najbardziej lubi. Tylko że tym razem już nie testujemy.
To jakiś fetysz czy co?
BTW, z tyloma bramkarzami granie na 0:0 jest coraz bardziej prawdopodobne. W końcu 30 pkt na sezon gwarantuje utrzymanie
|
Nie testujemy bo zaczęliśmy ciąć koszty tzn. podpisywać każdego na 4 albo 6 miesięcy
