|
Mysle, że okienko letnie bedzie wygladalo tak:
Cupiał: Na jakich poozycjach potrzebujemy wzmocnień.
Bednarz: Przede wszystkim bramka, 3 koncza sie kontrakty wiec trzeba podpisac kolejnych 4 aby miec zabespieczenie w razie kontuzji.
Cupiał: A atak?
Bednarz: Zespół buduje się od tyłu prawda Tomek?
Kulawik: Prawda.
Cupiał: Racja, tylko nie wyjeżdzajcie mi już z Polakami.
Bednarz wychodzi i wykonuje telefon.
Bednarz: Ladujecie ten kontener z bramkarzami?
Nowa zelandia: Juz plynie, wyslalismy wszystkich jakich mamy.
|