Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62723
Stary 14.03.2013, 13:03
Mysle, że okienko letnie bedzie wygladalo tak:

Cupiał: Na jakich poozycjach potrzebujemy wzmocnień.
Bednarz: Przede wszystkim bramka, 3 koncza sie kontrakty wiec trzeba podpisac kolejnych 4 aby miec zabespieczenie w razie kontuzji.
Cupiał: A atak?
Bednarz: Zespół buduje się od tyłu prawda Tomek?
Kulawik: Prawda.
Cupiał: Racja, tylko nie wyjeżdzajcie mi już z Polakami.

Bednarz wychodzi i wykonuje telefon.

Bednarz: Ladujecie ten kontener z bramkarzami?
Nowa zelandia: Juz plynie, wyslalismy wszystkich jakich mamy.
Odpowiedz cytując