Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2468
Stary 13.03.2013, 22:08
licoo napisał(a):Wyświetl post
To jest świetna wiadomość!
Dzięki temu jest szansa na darmową reklamę, zwiększenie zainteresowania Wisła i w rezultacie przypływ fanów na stadion. Mam nadzieję, że Jacuś tego nie spieprzy
A z ciekawości, czy to samo zaproponowali Cracovii ?
Odpowiedz cytując