licoo napisał(a):

To jest świetna wiadomość!
Dzięki temu jest szansa na darmową reklamę, zwiększenie zainteresowania Wisła i w rezultacie przypływ fanów na stadion. Mam nadzieję, że Jacuś tego nie spieprzy
|
A z ciekawości, czy to samo zaproponowali Cracovii ?