Wyświetl pojedynczy post
husarmac
Junior Member
 
Od: 08.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#411
Stary 13.03.2013, 18:00
Nie ma co się jarać... Wynik cieszy ale należy pamiętam, że ogralismy bardzo słabą, wręcz żenująco spisująca się w tej rundzie Jagielonie. Obecnie Jagielonia pod wodzą Hajty dostaje oklep od każdego kto ma akurat chwile wolnego czasu. Dopiero kolejne mecze pokażą na co tak naprawdę stać ten zespoł i tego trenera, który dostał szanse prowadzic druzynę dłuzej niż przez kilka meczy...
Oczywiście trzeba wziąść poprawke, że w tej rundzie ligą jest żenująco słaba... tak naprawdę w okresie przygotowawczym nasze drużyny dostawały oklep od druzyn ze Słowacji czy Czech, wspominając choćby magiczne 9:2 w sparingu, w którym Żilina zmiażdzyła Ruch
Odpowiedz cytując