Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20913
Stary 13.03.2013, 17:46
JmB napisał(a):Wyświetl post
Ze sponsorami jest trochę jak z kibicami. Jak są sukcesy to stadion jest pełny i się kręci.

Trudno nazwac takie osoby kibicami..


PS: klub nie podpisal umowy z miastem co do wynajmu / przejecia go itp wiec nie mogli na wlasna reke szukac sponsora tytularnego

jesli ma byc sponsor i kasa ma isc do miasta to bezsensu.. lepiej nie dogadywac sie z miastem.

Legia dobrze wybrnela z sytuacji, zrobila w chuja miasto jakimis kluczkami prawnymi.. i miasto troche nieswiadomie podpisalo sie pod tym ze to Legia bedzie czerpac zyski. I tak sie zalatwia sprawe.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 13.03.2013 o godz. 17:52.
Odpowiedz cytując