Ze sponsorami jest trochę jak z kibicami. Jak są sukcesy to stadion jest pełny i się kręci.
Zacznijmy wypełniać stadion, klubowi będzie lżej

Może, czas rozkręcić to "dobre" koło?
A tak bardziej na serio, to jaka firma przyozdobi stadion swoim logotypem, skoro kojarzy się na tą chwile z pustym stadionem, drużyną słabo grającą?
Dodatkowo na tym stadionie nie dzieje się NIC!. Ani jednego koncertu, festiwalu, show...
Stadion nie jest za piękny z zewnątrz. Wewnątrz straszą szare balkony oraz budynek multimedialny (Cały stadion kwadratowy, a tu takie kółko

).
Jak ja bym był prezesem firmy, to raczej nie nazywałbym bym takiego szarego "trupa" swoim imieniem, bo to źle dla wizerunku firmy.