Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#410
Stary 13.03.2013, 16:47
W.S napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem? Wygraliśmy, bo Jaga była słaba i sprzyjał nam los? w których momentach sprzyjał nam los? Jak zobaczyłem to boisko to modliłem się, aby chociaż to 2:0 utrzymali a tu nie dość, że strzelili 4 bramki to jeszcze po ładnych akcjach...

Uwielbiam to... Wisła przegrywa, bo jest chujowa, Wisła wygrywa, bo rywal był chujowy!
Do straty 1 gola grali dobrze a potem się lekko posypali, ale mimo to dobili Jagę 4 bramką

Co do Chaveza to ma słabe przyśpieszenie i traci na pierwszych metrach, ale jak się rozpędzi to biega jak dzika kuna i jest wstanie dogonić nie jednego
No sorry !!! Jeżeli drużyna jest zupełnie nieskuteczna i nagle w jednym meczu co przyłoży ktoś głowę ,albo nogę do piłki to pada gol to tylko i wyłącznie szczęście. Jednostkowy wypadek ,incydent i nic więcej. Dziwne jest też to ,że nagle w oczach wielu kibiców Jagiellonia urasta poziomem co najmniej do Realu Madryt, Barcy albo jeszcze wyżej. "Super silna Jaga ,a my tu proszę 6-2 !!! 6-2". Zremisujemy z Pogonią , przejebiemy z Lechią i będziecie inaczej pisać.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 13.03.2013 o godz. 20:46.
Odpowiedz cytując