Wyświetl pojedynczy post
licoo
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2466
Stary 13.03.2013, 13:48
aNouc napisał(a):Wyświetl post
wis.la/djlo8
To jest świetna wiadomość!
Dzięki temu jest szansa na darmową reklamę, zwiększenie zainteresowania Wisła i w rezultacie przypływ fanów na stadion. Mam nadzieję, że Jacuś tego nie spieprzy
Odpowiedz cytując