sprawa wygląda następująco...
Jechałem dzisiaj sobie autobusem i z przyzwyczajenia kupiłem bilet studencki... kiedy nie jestem studentem już od kilku lat

zawsze taki kupowałem i nigdy kanary nie wymagały pokazania legitki. Dzisiaj było inaczej :/ mam 7 dni żeby pojechać na św. wawrzyńca z legitką w przeciwnym razie będę musiał zapłacić mandat. Da się z tego jakoś wyjść

Nie wiem... znalezienie biletu "całego" z tej lini w podobnych godzinach. Coś zrobić z legitką... mam starą legitkę z podbitą datą jeszcze z 2009 roku. Nie płacenie mandatu, odwołanie czy coś...