emjot napisał(a):

|
wygrali dwa mecze na krzyż, strzelili parę bramek a niektórzy już Kulawika chcą koronować... spokojnie zagramy z Leszkiem, Lubinem albo Legią i bańka pęknie. Bardzo szybko ....
|
Niektórzy to chyba aż zacierają ręce kiedy w końcu przegramy. A przegramy, to nieuniknione bo mamy chujową drużynę która od półtora roku gra padakę a jest dodatkowo ciągle osłabiana. Ale jak już do tego dojdzie to forumowi 'spece' będą mieli używanie, "a nie mówiłem!?". "Gdzie my z takim trenerem o którym na weszło napisali że ma niewyjściowego wąsa!? A na konferencji przekręca Bełchatów na Katowice pajac jeden!"
A Kula póki co robi swoje, 5 meczów 3 zwycięstwa, 0 porażek. Patrząc na to jak ta drużyna wyglądała jeszcze całkiem niedawno za Probierza to jest wręcz kosmos. Oczywiście punkt odniesienia bardzo niski, ale piłkarze przecież ci sami.
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"