wolfy napisał(a):

Jaka cisza w temacie.
Gdzie Ci wszyscy odmawiający Patrykowi umiejętności? Gdzie ubliżający Kulawikowi?
Świetny wynik. 6-2 w dwumeczu to deklasacja i trudno coś takiego osiągnąć na poziomie ekstraklasy.
|
Oby tak dalej!
Teraz wkopać śledziom nieważne ile.
Będzie kolejny promyk radości w tym jak dotąd szarym i zimnym marcu
