|
Najlepiej zrównać z ziemią po dwóch remisach, ale po strzelonych czterech bramkach sądzić ze Kulawik odwala dobrą robotę. Dostaniemy przypuszczalnie w niedziele, będzie dym.Odbijemy sobie to w Gdańsku wygyrwając 3-0 bedzię dobra robota Kulawika. Ot taka sinusoida nastrojów....
|