Wyświetl pojedynczy post
wislak2214
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1354
Stary 12.03.2013, 22:50
Najlepiej zrównać z ziemią po dwóch remisach, ale po strzelonych czterech bramkach sądzić ze Kulawik odwala dobrą robotę. Dostaniemy przypuszczalnie w niedziele, będzie dym.Odbijemy sobie to w Gdańsku wygyrwając 3-0 bedzię dobra robota Kulawika. Ot taka sinusoida nastrojów....
Odpowiedz cytując