Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1349
Stary 12.03.2013, 20:35
Spokojnie... Nie daj Bóg przegramy 2 następne mecze i znowu będziecie wyzywać Kulawika od najgorszych ? Cieszy to, że w końcu strzelamy bramki, jakoś tę grę da się oglądać, ale jakby nie było Jaga ma obecnie chyba najgorszą obronę w lidze. Najważniejsze, że to my "golimy frajerów", a nie oni golą nas. Prawdziwy sprawdzian to będzie mecz u siebie z Piastem czy np. wyjazd do Gdańska, wtedy będzie można coś więcej powiedzieć. Brawo dla Kulawika, że w końcu znalazł odpowiednią pozycję dla Burligi. Facet gra beznadziejnie w obronie i mam nadzieje, że w pomocy zostanie na dłużej-dwa mecze, gol i 2 asysty-całkiem niezły bilans.
Ostatnio edytowane przez piter116 : 12.03.2013 o godz. 20:44.
Odpowiedz cytując