Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1341
Stary 12.03.2013, 18:30
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Jesli nie wiedział bym ze to forum Wisły. To po przeczytaniu powyższego tekstu, pomyślał bym że mowa o zespole inwalidów lub paraolimpijczyków,, poważnie.

Takie czasy. Po anty trenerce poprzedniego wodza nawet na miano paraolimpijczyków nie zasługiwaliśmy. Teraz nawet Chrapki i Burligi jakimś cudem trafiają. Jest progres .
Ostatnio edytowane przez Drozd : 12.03.2013 o godz. 18:35.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując