Dariook napisał(a):

|
Jesli nie wiedział bym ze to forum Wisły. To po przeczytaniu powyższego tekstu, pomyślał bym że mowa o zespole inwalidów lub paraolimpijczyków,, poważnie.
|
Takie czasy. Po anty trenerce poprzedniego wodza nawet na miano paraolimpijczyków nie zasługiwaliśmy. Teraz nawet Chrapki i Burligi jakimś cudem trafiają. Jest progres

.