AYALA napisał(a):

teraz jest tylu bezrobotnych grajków na świecie że Łysy w 1,5 miesiąca nową drużyne zmontuje w lecie , bo w jakieś wielkie transfery za gotówke to raczej nie ma co liczyć bo wiadomo że jest kryzys.
Jeśli bedzie Nawałka nowym trenerem to pewnie sprowadzi kilku młodych i utalentowanych zawodników z niższych lig oraz pewnie kogoś z Górnika (Magiera,Gancarczyk,Kwiek a może i nawet sam Zahorski bedzie )
|
Wiesz, a ile Sarki wize załatwiał
P.S w Polonii moze byc wyprzedaz "anything goes"
http://www.parkiet.com/artykul/25,13...nu-pikuje.html
Ideon=Król