Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14997
Stary 12.03.2013, 16:15
AYALA napisał(a):Wyświetl post
teraz jest tylu bezrobotnych grajków na świecie że Łysy w 1,5 miesiąca nową drużyne zmontuje w lecie , bo w jakieś wielkie transfery za gotówke to raczej nie ma co liczyć bo wiadomo że jest kryzys.

Jeśli bedzie Nawałka nowym trenerem to pewnie sprowadzi kilku młodych i utalentowanych zawodników z niższych lig oraz pewnie kogoś z Górnika (Magiera,Gancarczyk,Kwiek a może i nawet sam Zahorski bedzie )
Wiesz, a ile Sarki wize załatwiał

P.S w Polonii moze byc wyprzedaz "anything goes"

http://www.parkiet.com/artykul/25,13...nu-pikuje.html

Ideon=Król
Ostatnio edytowane przez borys : 12.03.2013 o godz. 16:58.
Odpowiedz cytując