1) Tak apropos napastników:
Artūras Rimkevičius (Litwa) - 29 lat - Šiauliai (Litwa) - król strzelców 35 bramek w 29 meczach
Georgi Milanov (Bułgaria) - 21 lat - Lovech (Bułgaria) - 9 bramek w 16 meczach
Emir Hadžić (Czarnogóra) - 28 lat - Sarajevo (Czarnogóra) - 11 bramek w 17 meczach
Poszukać po czołówkach klasyfikacji strzelców w biedniejszych ligach, bo przecież oni nie są drodzy
2) Dlaczego np. Wisła nie podpisze, nie zawrze umowy z jakimś klubem, który jest znany ze szkolenia młodzieży - na przykład dam Rozwój Katowice. Zagwarantować sobie prawo pierwokupu do każdego zawodnika, nie się tam ogrywają, a jak będą dobrzy to się ich ściągnie. Napisać w umowie, że co miesiąc Wisła będzie wpłacała po 100 tys. złotych dla usprawnienia rozwoju zawodników. A perełki takie jak Arkadiusz Milik mogą być nasze...