|
teraz jest tylu bezrobotnych grajków na świecie że Łysy w 1,5 miesiąca nową drużyne zmontuje w lecie , bo w jakieś wielkie transfery za gotówke to raczej nie ma co liczyć bo wiadomo że jest kryzys.
Jeśli bedzie Nawałka nowym trenerem to pewnie sprowadzi kilku młodych i utalentowanych zawodników z niższych lig oraz pewnie kogoś z Górnika (Magiera,Gancarczyk,Kwiek a może i nawet sam Zahorski bedzie )
Wacławczyk- trzeba bedzie coś zapłacić
Zahorski - za darmo
Kwiek- za darmo
Mączyński- za darmo
Magiera- trzeba coś zapłacić ale chyba nie az tak wiele
Piątek- za darmo
Podgórski- trzeba płacić
Janota- za darmo
Chciałbym Przybeckiego,Nakoulme i Maków sprowadzić ale pewnie za nich już są ceny z kosmosu
Ostatnio edytowane przez AYALA : 12.03.2013 o godz. 16:33.
|