|
Owszem, tylko że jedynymi osobami którym zależy na wysokim miejscu w tabeli są kibice, bo ambitnie... Argument finansowej gratyfikacji też wydaje mi się nie mieć dla klubu znaczenia. Chyba nikt o zdrowych zmysłach, nie próbuje ponownie planowania budżetu o wpływy których jeszcze nie ma.
Przed rundą z klubu nie dochodziły i obecnie też nie dochodzą sygnały o tym, że mamy plan minimum do zrealizowania. Jeśli ten milion miał by znaczenie, to oczywiście Tomasz dostał by target 5-7,taki realny cel. Jednak jak sam powiedział - liga ważna, lecz puchar ważniejszy.
W świetle tego, tak naprawdę jeden h..czy będzie 5 czy 13 miejsce... cały ten przedział i tak odebrany zostanie jako porażka Wisły.
Skupmy wszystkie siły na Pucharze Polski i meczach z warszawą i wronkami . Resztę sezonu grać jak największą liczbą młodych Wiślaków. Ciężko o lepszy poligon i przegląd kadr, niż ligowa potyczka
Ostatnio edytowane przez Dariook : 12.03.2013 o godz. 14:31.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Cytat:
|
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
|
Radek Sobolewski
|