Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1332
Stary 12.03.2013, 13:26
Lysy napisał(a):Wyświetl post
W porównaniu do Probierzowej Wisły progres widać gołym okiem.

Przypominam, że Polonia Warszawa wygrywała z Wisłą Kraków *W KRAKOWIE! zarówno za Probierza:
1-3 (http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=870043)

Za Moskala:
0-1 (http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=783504)

Jak i pamiętna "Łyżka dziegciu w beczce miodu" za Maaskanta:
0-2 (http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=695420)
Jaki sens mają takie zestawienia ? Odra Wodzisław tez kiedyś ogrywała Wisłę.
Wisła kiedyś ogrywała Zagłębie 7-1 w Lubinie. I ?
Odpowiedz cytując