Temat
:
Tomasz Kulawik byłym trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Getta
Offline
#
1332
12.03.2013, 13:26
Lysy
napisał(a):
W porównaniu do Probierzowej Wisły progres widać gołym okiem.
Przypominam, że Polonia Warszawa wygrywała z Wisłą Kraków *W KRAKOWIE! zarówno za Probierza:
1-3 (
http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=870043
)
Za Moskala:
0-1 (
http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=783504
)
Jak i pamiętna "Łyżka dziegciu w beczce miodu" za Maaskanta:
0-2 (
http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=695420
)
Jaki sens mają takie zestawienia ? Odra Wodzisław tez kiedyś ogrywała Wisłę.
Wisła kiedyś ogrywała Zagłębie 7-1 w Lubinie. I ?
zim zum
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zim zum
Znajdź inne posty napisane przez zim zum