Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1328
Stary 12.03.2013, 13:12
Nie można porównywać polskich trenerów do np. holenderskich. Jeśli jesteś z tzw. zachodu to na wejściu masz + 10punktów w staraniu się o posadę. Tak samo jest, gdy chcesz wysłać artykuł naukowy do zagranicznych dobrych czasopism my ludzie ze wschodu musimy dać coś naprawdę wyjątkowego a to, co jest puszczane od ludzi z tzw. zachodu to u nas czasem byłoby dobrą pracą magisterską.

Niestety mur berliński w wielu dziedzinach nadal istnieje nie ma, co udawać, że polski nawet bardzo dobry trener łatwo może objąć jakiś zachodni klub.
Odpowiedz cytując