|
Oj tam,
Zawirowania na początku sezonu miały głębsze podłoże. Konflikt na lini kibice-piłkarze-zarząd był ostro zacietrzewiony i chyba nie służył tamtejszej stabilizacji. W tamtej rundzie na pewno to nie pomagało, a obecnie chyba wszystko idzie tam w dobrym kierunku.
Zaznaczę, że ostatnie 8 spotkań ligowych wygrali 6 i tylko 2 zremisowali. Bramki 16-5... i nasze baty z nimi 4-1.
Robi to wrażenie i wybija ich to ponad szarzyznę.
Pawłowski (jego widział bym w Wiśle) ? hmm..
Chyba nie jest kimś kim był Milik dla Górnika. Oczywiście jeśli odejdzie to połowe kwoty mogą przeznaczyć na następcę, a jeśli odpuszczą to mają w orbicie Kamila Wilczka,Małkowskiego, Jeża, Błąda czy Abwo... W razie braku laku , ichniejsza fabryka talentów nie najgorzej ciągnie, więc myślę że mogą być bardzo mocni.
Nie zdziwię się, gdy z tylnego siedzenia nieźle w przyszłym sezonie namieszają. Ba, nawet w obecnym, mają duże szanse na PP czy miejsce na pudle, jeśli forma i podobne wynik jak obecniei będą miały miejsce.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 12.03.2013 o godz. 13:21.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Cytat:
|
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
|
Radek Sobolewski
|