Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23020
Stary 12.03.2013, 13:09
Oj tam,
Zawirowania na początku sezonu miały głębsze podłoże. Konflikt na lini kibice-piłkarze-zarząd był ostro zacietrzewiony i chyba nie służył tamtejszej stabilizacji. W tamtej rundzie na pewno to nie pomagało, a obecnie chyba wszystko idzie tam w dobrym kierunku.
Zaznaczę, że ostatnie 8 spotkań ligowych wygrali 6 i tylko 2 zremisowali. Bramki 16-5... i nasze baty z nimi 4-1.
Robi to wrażenie i wybija ich to ponad szarzyznę.

Pawłowski (jego widział bym w Wiśle) ? hmm..
Chyba nie jest kimś kim był Milik dla Górnika. Oczywiście jeśli odejdzie to połowe kwoty mogą przeznaczyć na następcę, a jeśli odpuszczą to mają w orbicie Kamila Wilczka,Małkowskiego, Jeża, Błąda czy Abwo... W razie braku laku , ichniejsza fabryka talentów nie najgorzej ciągnie, więc myślę że mogą być bardzo mocni.
Nie zdziwię się, gdy z tylnego siedzenia nieźle w przyszłym sezonie namieszają. Ba, nawet w obecnym, mają duże szanse na PP czy miejsce na pudle, jeśli forma i podobne wynik jak obecniei będą miały miejsce.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 12.03.2013 o godz. 13:21.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując