Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10950
Stary 12.03.2013, 11:57
myślę, że flota w 1 lidze to może być dobry temat na zarobienie paru groszy.
tzn. moim zdaniem zaczną przegrywać (już zaczęli) co przez jakiś czas może być traktowane w typach jako niespodzianki
Słabo widzę też awans Termaliki, a więc...
Odpowiedz cytując