Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
10950
12.03.2013, 11:57
myślę, że flota w 1 lidze to może być dobry temat na zarobienie paru groszy.
tzn. moim zdaniem zaczną przegrywać (już zaczęli) co przez jakiś czas może być traktowane w typach jako niespodzianki
Słabo widzę też awans Termaliki, a więc...
arti