Dariook napisał(a):

Dawno temu pisałem, że Zagłębie zrobilo bardzo dobry ruch zatrudniając Hapala. Teraz uważam że jest to chyba jeden z najbardziej wartościowych obecnie ligowych trenerów.
Wyszedł z drużyną z dołka i gołym okiem widać, że z meczu na mecz grają coraz bardziej przyjemnie i systematycznie. Jest tam jakiś pomysł. Mogą być bardzo realnym kandydatem do mistrzostwa w kolejnej edycji naszej "szansy na sukces". Do szczęścia jedynie brak im kilku o klase lepszych piłkarzy.
|
Z kolei moim zdaniem - nie grają nic ponad przyzwoitość.
Drugi raz z kolei zaliczają dziwny regres jesienią, potem wiosną próbują odrabiać - rok temu skończyli na niezłym miejscu, w tym roku zobaczymy.
Oczywiście pamiętam o minus 3 pkt, ale dla mnie żebym powiedział, że robią jakiś progres to w tej chwili powinni grać na poziomie 3 miejsca.
Biorąc pod uwagę niezły i stabilny skład, spokój, sporą kasę na czas to szału nie ma. Jeśli latem stracą Pawłowskiego i nie znajdą nikogo równie znaczącego w zamian to na jesieni będzie powtórka z rozrywki.