Piekny Robert jest taki wspaniały, ze go juz z drugiego klubu z rzędu pogonili
Ja nie wiem jak w ogóle można plakac za gościem ktory w półtora roku nie umiał wypracować swojego stylu. Wisla Maaskanta grala tak ze nieraz zeby bolaly,poza kilkoma wyjatkami..