|
Kula to postac tak zasłuzona ze niemozna pisac o nim jak o Liczce czy Engelu.Nie ta pólka.To w kontekcie zaslug dla klubu.
Natomiast kiedy piszemy o Kuli jako o trenrze to az chcialo by sie cos innego napisac.Ale sie nie da.Trener bez charymzy i cyba nawet nie potrafiacy powedziec czy on lubi to co robi.
Bo jak sie nago popatrzy i poslucha to czy jemu ciagle w glowie nie siedz "Boze co ja tu robie jak trener pierwszego zespolu"...
|