Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1317
Stary 12.03.2013, 00:19
Kula to postac tak zasłuzona ze niemozna pisac o nim jak o Liczce czy Engelu.Nie ta pólka.To w kontekcie zaslug dla klubu.

Natomiast kiedy piszemy o Kuli jako o trenrze to az chcialo by sie cos innego napisac.Ale sie nie da.Trener bez charymzy i cyba nawet nie potrafiacy powedziec czy on lubi to co robi.
Bo jak sie nago popatrzy i poslucha to czy jemu ciagle w glowie nie siedz "Boze co ja tu robie jak trener pierwszego zespolu"...
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując