Wyświetl pojedynczy post
rzep
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: a on swoje ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26938
Stary 11.03.2013, 21:41
w Nodrei do 26 roku życia nie płaci sie nic za prowadzenie konta(mam tam konto). w mbanku albo ing płąci sie chyba odpowiednio 2 albo 7 zł jeżeli nie wyda się w miesiącu określonej kwoty, np 200 zł. najważniejsza sprawa to z jakich bankomatów da się wybierać za free ale to musisz poobczajac na stronkach
Odpowiedz cytując