Panowie od pewnego czasu probuje się dostać do pracy do Tesco jako dostawca-asystent sprzedaży.
Wiem mniejwiecej jak to wszystko wygląda bo rozmawiałem z jednym z chlopakow tam jezdzacych .
Ale niestety mimo doświadczenia kontaktu z ich strony jak na razie to nie było...
Może ktoś z Was wie cos więcej na ten tema tej pracy
