s1mone napisał(a):

|
Fakt jest taki, że mimo Kulawika jako trenera i braku Meliksona oraz masowego wypompowywania pieniędzy z Wisły to tak czy siak Pan Cupiał na pewno nie zadowoli się 13 miejscem w tabeli.
|
No to Pan Cupiał może mieć problem bo jeśli Wisła zajmie na koniec sezonu 13 miejsce to będzie musiał się nim "zadowolić" czy tego będzie tego chciał czy nie. Ewentualnie "zadowoli" się w inny sposób np. sprzedając kolejnych pięciu czy 8 grajków. I jeśli w klubie podtrzyma się tendencja z poprzedniego i obecnego sezonu to Pan Cupiał w sezonie 2014/15 będzie się musiał "zadowolić" miejscem w I lidze i meczami z Kolejarzem Stróże czy Dolcanem Ząbki.