Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 11.03.2013, 18:02
szprotson napisał(a):Wyświetl post
i tak obudzimy sie z ręka w nocniku bo przeciez my nie mamy zawodników których można powoli wprowadzać do składu
W sumie możesz mieć rację, ale z drugiej strony nocnik może być zasrany albo zaszczany i teraz pytanie, który bałagan będzie latem łatwiej posprzątać. Skoro mamy wątpliwości, czy dany zawodnik nadaję się do tej drużyny, to może warto dać im teraz szansę. Albo miło się rozczarujemy, albo w końcu przestaniemy się łudzić.
Odpowiedz cytując