szprotson napisał(a):

i tak obudzimy sie z ręka w nocniku bo przeciez my nie mamy zawodników których można powoli wprowadzać do składu
|
W sumie możesz mieć rację, ale z drugiej strony nocnik może być zasrany albo zaszczany i teraz pytanie, który bałagan będzie latem łatwiej posprzątać. Skoro mamy wątpliwości, czy dany zawodnik nadaję się do tej drużyny, to może warto dać im teraz szansę. Albo miło się rozczarujemy, albo w końcu przestaniemy się łudzić.