Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1309
Stary 11.03.2013, 17:31
a co sądzicie( tak teoretycznie) jakby trenerem Wisły miał zostać Stokowiec. Po wypowiedziach w cafe futbol wydał mi się bardzo inteligentnym trenerem. Widać po nim że jest ambitny i nie boi się stawiać na swoim.
Odpowiedz cytując