emj10 napisał(a):

No tak dzięki tej samej czarnej mafii Wisła wygrywała mistrzostwo
|
Nie dzięki, tylko ZAWSZE pomimo niej. Patrz karny z PB. Zrozumienie tego faktu pozwala dostrzec o jak wiele Wisła przewyższała konkurencję w ostatnich kilkunastu latach.