Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21839
Stary 11.03.2013, 16:48
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Gdzie w powyższym regulaminie masz napisane że kandydat na premiera niebędący posłem nie ma prawa zabierać w Sejmie głosu? Artykuł 186 opisuje tylko przypadki szczególne które mogą zabierać głos poza kolejnoscią.Nigdzie nic nie jest napisane o innych uczestnikach posiedzeń . A co nie jest zabronione jest dozwolone
ekhm.... to nie jest prawo cywilne!!!

W regulaminie nie ma też zakazów dotyczących wprowadzania kóz na salę plenarną i zabierania głosu przez chór żeński z Wolbromia.
c.d.n.