Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 11.03.2013, 16:39
szprotson napisał(a):Wyświetl post
wydymać obrońce na jego wślizg to nie znaczy dac sobie połamać nogi, tylko dobrze przyaktorzyć.
A przy wślizgach Osmana dodawać od siebie duzo nie trzeba, wystarczy spojrzeć na ukłąd nóg murzyna.
stawiam flakon na to , ze jakby Osman miał cały mecz kryć Ivice, Honduranin nie rozegrał by całego spotkania do końca.
I mógłbyś przegrać flakon. Iliev ma opinię nurka (zasłużoną) i sędzia może się tym mocno "zasugerować" oceniając faul.

Przy normalnych sędziach nie trzeba by było aktorstwa, bo to jest niebezpieczna gra bez względu na to czy Chavez połamał komuś nogi, czy nie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując