szprotson napisał(a):

wydymać obrońce na jego wślizg to nie znaczy dac sobie połamać nogi, tylko dobrze przyaktorzyć.
A przy wślizgach Osmana dodawać od siebie duzo nie trzeba, wystarczy spojrzeć na ukłąd nóg murzyna.
stawiam flakon na to , ze jakby Osman miał cały mecz kryć Ivice, Honduranin nie rozegrał by całego spotkania do końca.
|
I mógłbyś przegrać flakon. Iliev ma opinię nurka (zasłużoną) i sędzia może się tym mocno "zasugerować" oceniając faul.
Przy normalnych sędziach nie trzeba by było aktorstwa, bo to jest niebezpieczna gra bez względu na to czy Chavez połamał komuś nogi, czy nie.