Dariook napisał(a):

|
Jeśli klubowi zależało by na lokacie , to miałbyś Meliksona a Kulawik nie był by trenerem Wisły Kraków.
|
Pominąłem jeden czynnik. Powinno być :
"Jeśli klubowi zależało by na lokacie
i miałby kasę , to miałbyś Meliksona a Kulawik nie był by trenerem Wisły Kraków."
Fakt jest taki, że mimo Kulawika jako trenera i braku Meliksona oraz masowego wypompowywania pieniędzy z Wisły to tak czy siak Pan Cupiał na pewno nie zadowoli się 13 miejscem w tabeli. Nawet jeśli Kulawik przyniesie puchar polski w zębach

)
Także różnica między miejscem 5 a 13 jest zasadnicza.
1) Kasa od C+ (kiedyś to było 200 tyś zł za każde miejsce wyżej - chyba 2011, nie chce mi się szukać aktualnego sposobu premiowania) - czyli bazując na starych danych 1 600 000 zł różnicy między 5 a 13 miejscem w tabeli.
2) W lecie każdy piłkarz woli przyjść do 5 niż 13 klubu ligi
3) Poprawienie wyników w jakimkolwiek stopniu = lepsza frekwencja
4) Lepsze wyniki = lepsza atmosfera wokół klubu
Jak dla mnie jest różnica i to zasadnicza

Jeśli jej nie widzisz no to sorry Winetou.