Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 11.03.2013, 15:12
Można powiedzieć, że zwycięstwem z Polonią utrzymaliśmy się w lidze. Ciekawi mnie co teraz zrobi Kulawik. Czy będzie pomału rezygnował z zawodników, którym w czerwcu kończą się kontrakty i wystawiał w lidze tych, którzy zostaną na nowy sezon? (Miśkiewicz,Stolarski,Uryga itd.) Jeżeli mają zgrywać się z drużyną i nabierać doświadczenia to na pewno nie poprzez same sparingi czy treningi. Wyjścia są dwa:

1)gramy do końca sezonu najsilniejszą jedenastką i walczymy o jak największą kasę z c+,jednocześnie przy ewentualnych pucharach budzimy się w lipcu z ręką w nocniku

2)mamy w dupie pieniądze z c+, myślimy o przyszłym sezonie i wprowadzamy pomału zawodników na których będzie trzeba oprzeć skład latem
Odpowiedz cytując