aNouc napisał(a):

W tej lidze to jeszcze mozna zajac miejsce pucharowe..
walczyc do konca i wierzyc, wszystko jest mozliwe. poradzili sobie z wiceliderem na wyjezdzie mocno oslabieni bedac zespolem LEPSZYM i zasluzenie zwyciezajac. wiec jakis promyk nadziei jest, byle podtrzymac passe.
a to ktore miejsce zajmiemy jest wazne, z punktu medialnego, finansowego, marketingowego i wazny jest jak najwiekszy dorobek punktowy do tabeli wszechczasow, w ktorej zajmujemy 2 miejsce.
o ambicji nie wspominajac... maja walczyc w kazdym meczu niezaleznie od miejsca ktore zajmuja.
|
Pełna zgoda
Dodałbym jeszcze do tych aspektów które wymieniłeś (finansowy, marketingowy, tabela wszechczasów) również aspekt psychologiczny. Nie nagradzamy obiboków dla których nie ma różnicy 5 czy 13. Zawsze oczekujemy zwycięstw i najwyższego miejsca. Nie potrzebny nam zdemoralizowany zespół który gra tylko żeby nie spaść
Dariook
Ja lubię statystki kto z kim ile razy wygrał itd, także i tabelę wszechczasów też lubię analizować. Pokazuje ona jak przepaść dzieli Wisłę od Parchactwa
