Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 11.03.2013, 14:05
aNouc napisał(a):Wyświetl post
W tej lidze to jeszcze mozna zajac miejsce pucharowe..
walczyc do konca i wierzyc, wszystko jest mozliwe. poradzili sobie z wiceliderem na wyjezdzie mocno oslabieni bedac zespolem LEPSZYM i zasluzenie zwyciezajac. wiec jakis promyk nadziei jest, byle podtrzymac passe.

a to ktore miejsce zajmiemy jest wazne, z punktu medialnego, finansowego, marketingowego i wazny jest jak najwiekszy dorobek punktowy do tabeli wszechczasow, w ktorej zajmujemy 2 miejsce.

o ambicji nie wspominajac... maja walczyc w kazdym meczu niezaleznie od miejsca ktore zajmuja.
Akurat w tych aspektach, jesteśmy na czele tabeli nieudolności.

Ps: Każde miejsce inne niż podium, zostanie odebrane jako porażka. Dla takiego klubu jak Wisła, to oczywiste.

A tabela wszechczasów...Kogoś ona interesuje?

s1mone napisał(a):Wyświetl post
Bzdury gadasz Dariook : Canal Plus daje ogromne pieniądze za miejsce w tabeli na koniec sezonu. Myślę, że jeśli Kulawik nawet wygrałby puchar polski a w lidze zajął 13 miejsce i tak by poleciał. Wiadomo priorytet puchar polski, bo można od strony kuchni dostać się do europejskich pucharów, ale to wcale nie oznacza, że piłkarze wyłożą lachę na ligę.

A tym bardziej Cupiał.
Nikt nie pozwoli na zasadzie 5 czy 13 jeden 'ch' olać ligi. Za duże pieniądze wchodzą w grę, comprende?
Nikt nie powiedział że piłkarze wyłożą lagę. Oni mają inny interes w tym żeby grać jak najlepiej.

Jeśli klubowi zależało by na lokacie , to miałbyś Meliksona a Kulawik nie był by trenerem Wisły Kraków.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 11.03.2013 o godz. 14:12.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując