|
Bzdury gadasz Dariook : Canal Plus daje ogromne pieniądze za miejsce w tabeli na koniec sezonu. Myślę, że jeśli Kulawik nawet wygrałby puchar polski a w lidze zajął 13 miejsce i tak by poleciał. Wiadomo priorytet puchar polski, bo można od strony kuchni dostać się do europejskich pucharów, ale to wcale nie oznacza, że piłkarze wyłożą lachę na ligę.
A tym bardziej Cupiał.
Nikt nie pozwoli na zasadzie 5 czy 13 jeden 'ch' olać ligi. Za duże pieniądze wchodzą w grę, comprende?
|