|
W tej lidze to jeszcze mozna zajac miejsce pucharowe..
walczyc do konca i wierzyc, wszystko jest mozliwe. poradzili sobie z wiceliderem na wyjezdzie mocno oslabieni bedac zespolem LEPSZYM i zasluzenie zwyciezajac. wiec jakis promyk nadziei jest, byle podtrzymac passe.
a to ktore miejsce zajmiemy jest wazne, z punktu medialnego, finansowego, marketingowego i wazny jest jak najwiekszy dorobek punktowy do tabeli wszechczasow, w ktorej zajmujemy 2 miejsce.
o ambicji nie wspominajac... maja walczyc w kazdym meczu niezaleznie od miejsca ktore zajmuja.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 11.03.2013 o godz. 13:53.
|