|
A ty skąd żeś się urwał? Jaka ambicja?
Chłopie...zastanów się dwa razy zanim coś chlapniesz. Sam klub ma na to wyjebane, a oczekujesz tego z mojej strony?...
Pomyśl!
Dlaczego masz Kulawika, Sarkiego, Kosowskiego? No chyba nie dlatego żeby walczyć o gratyfikacje finansowe.
Ten sezon ligowy to już historia, został dawno spisany na straty. PP jest naszym priorytetem.
Tylko idiota tego nie dostrzega.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 11.03.2013 o godz. 13:17.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Cytat:
|
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
|
Radek Sobolewski
|