mr_kwolf napisał(a):

|
Byłby ich trenerem. To powinno wystarczyć.
|
Niekoniecznie. W polonii czy pbb owszem, taki argument wystarczy. Ale w Wiśle, klubie z mistrzowskimi aspiracjami? Gdzie każdy piłkarz swoją karierą bije go na głowę? Wątpię.
W dupie był i gówno widział. Jedno-sezonowiec...