Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21831
Stary 11.03.2013, 12:17
Przecież ruszyli ten temat i od stycznia ścigają przez pocztę za lata, w których nie zapłaciło się za abonament RTV nawet jeśli nie miało się wtedy zarejestrowanego odbiornika. Jedyną metodą było wyrejestrowanie w tym czasie odbiornika (co uczyniłem w mieszkaniu), ale i tak doczepili się domu, w którym nie był zarejestrowany żaden odbiornik, ale było on świeżo po odbiorze co oznaczało, że ktoś kto zameldował się w nim może oglądać tv. Na szczęście pod względem prawnym takie domniemanie posiadania odbiornika nie broni się w żaden sposób.