Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21829
Stary 11.03.2013, 10:41
Podobno wczorajszą powtórkę programu kabaretowego w TVP ocenzurowali tak ,że nie było skeczu o Papieżu ,którego zresztą nie da się nigdzie oglądać bo wszędzie pousuwali . Widać rechot PRL'u ,tym razem w wersji kato-talibowej.