Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 11.03.2013, 10:27
Ta wygrana da spokojny oddech bez nerwowego oglądania się za siebie. Można już powiedzieć, że się utrzymamy w e-klasie. Tak jak inni zauważyli przy obecnym poziomie ligi i jej spłaszczeniu można skoczyć parę miejsc do góry. Różnice między czołówka a końcem tabeli są żadne, co widać choćby oglądając mecze. Występy przyszłych pucharowiczów mogą być niezłym kabaretem.
Odpowiedz cytując