Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 11.03.2013, 09:41
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli według Ciebie dać sobie połamać nogi i stracić kilka miesięcy na leczeniu i rehabilitacji żeby drużyna dostała (być może) karnego a Chavez (być może) czerwoną kartkę świadczy o mądrości... Cóż, znamy zupełnie różne definicje tego słowa.
wydymać obrońce na jego wślizg to nie znaczy dac sobie połamać nogi, tylko dobrze przyaktorzyć.
A przy wślizgach Osmana dodawać od siebie duzo nie trzeba, wystarczy spojrzeć na ukłąd nóg murzyna.
stawiam flakon na to , ze jakby Osman miał cały mecz kryć Ivice, Honduranin nie rozegrał by całego spotkania do końca.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując