|
1.a aktualnie najlepsze konto dla normalnego człowieka?
używam inteligo i juz mnie .... strzelac zaczyna, wiec szukam wyjścia B.
ktoś coś?
2.Szukam kogos kto brał na dofinansowanie PFRON badz PCPR/MOPS komputer badz cos podobnego.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|