Pele_94 napisał(a):

|
Nawałka zbudował ze słabego Górnika, klub z czołówki Ekstraklasy to nie wystarczy? zobacz jakimi piłkarzami dysponuje... jakby dać mu w Wiśle troche czasu, pewność posady i odpowiedzialność za transfery to można dużo zdziałać
|
Czy ja wiem, obawiałbym się tego. Tylko przypomnę: Bonin, Zahorski i... tyle wystarczy.

Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.