Wyświetl pojedynczy post
leyzer87
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów/Kraków.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14984
Stary 10.03.2013, 21:36
Pele_94 napisał(a):Wyświetl post
Zubas dobrze się prezentuje, ma potencjał. Do tego skoro już mówimy o Bełchatowie pakiet braci Mak, może furory nie robią mimo wieku już seniorskiego ale mają potencjał na solidnych graczy "Ekstraklasy" , jakby udało się do tego wyciągnąć Przybeckiego z Polonii to skrzydło mamy obstawione na jakiś czas. Dodałbym do tego Kwieka z Górnika, który prezentuje się całkiem solidnie i jakiegoś bocznego obrońce. Może drugi z braci Stępińskich? Na trenera Nawałka i na prawdę możemy coś zdziałać. Jednak do tego potrzeba chęci właściciela klubu, wywalenia Łysego no i co też często podkreślamy dobrych trenerów bo szczególnie trening bramkarzy u nas kuleje. Do tego szkolimy młodzież i umiejętnie ją wprowadzamy i za kilka lat wymiatamy. Niby to wszystko takie proste ale jak przychodzi do wykonania to klapa. Mimo to uważam, że sprowadzenie Nawałki i pozwolenie mu na zbudowanie drużyny według własnego uznania to najlepsze rozwiązanie na ten moment. Przypomina mi trochę Petrescu, który z przeciętnych piłkarzy robi silną drużynę. Swoją drogą widzę w Sarkim jakiś potencjał jak na naszą obecną sytuację kadrową po tych kilkunastu minutach z Polonią.
Tak tylko przypomnę, że Ci ''bracia'', braćmi nie są.
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
Odpowiedz cytując