|
Hmm... tak piszemy o Bunozie, a pamiętacie jak "elektryczny" bywał Głowacki? Może jest pewna norma błędów które trzeba popełnić jako środkowy obrońca? Faktem jest też że błędy obrońców są (poza bramkarzem) najbardziej widoczne. Ile to razy nasi wspaniali kopacze ze stref dalszych niż defensywa raczyli nas kiksami i niecelnymi zagraniami?
To też się wpisuje w ogólny trend zjazdu formy każdego z piłkarzy z osobna.
|